کتاب آموزش کتیا

کتاب آموزش کتیا :

ما به شما به جای یادگیری کتیا از طریق کتاب آموزش کتیا ، گذراندن دوره های آموزش کتیا در دپانا را پیشنهاد می کنیم و برای این پیشنهاد دلایل متعددی داریم که فهرست وار در زیر به آن اشاره شده است :

۱ . به جرات میتوان گفت که تمامی کتاب های کتیا موجود در بازار ناقص بوده و ترجمه help کتیا یا ترجمه آموزش های موردی در اینترنت می باشند .

۲ . یادگیری از روش کتاب کتیا بسیار زمان بر بوده و راندمان آموزشی پایین است ، به طوری که فرد پس از مدت کوتاهی از ادامه آن امتناع می ورزد .

۳ . در صورت وجود مشکل و داشتن سوال تخصصی و برای رفع اشکال ، می بایستی که کتاب آموزش کتیا را چند بار زیر و رو کرد و احتمالا به نتیجه نمی رسید ، این در حالی است که با گذراندن دوره های آموزش کتیا ، به هر نوع سوال و اشکال تخصصی شما پاسخ داده می شود .

۴ . در آموزشگاه کتیا دپانا تمامی محیط های کاربردی Catia در صنعت ایران از محیط های مقدماتی تا محیط های پیشرفته و طراحی قالب و … با کیفیت بالا آموزش داده می شود ، به طوری که پس از گذراندن آن بر کتیا مسلط خواهید شد .  برای دیدن دوره ها به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید .

در همین سایت به جای کتاب کتیا فایل های آموزشی متعددی با عناوین مختلف قرار داده شده است که می توانید آن ها را دانلود و استفاده کنید.

از جمله این موارد می توان به Catia tutorial ، تمرین کتیا ، تمرینات کتیا ، آموزش نرم افزار کتیا ، دانلود آموزش کتیا و سایر مواردی که در منوی سمت راست این سایت قرار دارد اشاره کرد .

در این پست کتاب آموزش کتیا Catia Books قرار داده نشده است ولی آدرس یک سایت خارجی در زیر قرار داده شده است که می توانید بروز ترین کتاب های کتیا را دنبال کنید .

https://www.sdcpublications.com/Textbooks/CATIA/70/

کتاب آموزش کتیا

وب سایت اصلی ما ⇐ www.apanus.com ⇐ مجموعه کامل فیلم های آموزش کتیا

نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *