هلی کوپتر

هلی کوپتر

این صفحه از سایت اختصاص دارد به معرفی چند نوع هلی کوپتر و نیز تصاویر طراحی شده آنها توسط کتیا

۱ . هلی کوپتر بلک هاوک Black Hawk Helicopter که با نرم افزار CATIA V5 مدل شده است . بلک هاوک یا همان شاهین سیاه بالگرد نظامی چند منظوره ای است که توسط شرکت سیکورسکی طراحی و تولید می گردد . همانطور که ملاحظه می کنید تمامی جزئیات این پروژه در کتیا مدل شده است ، معمولا انجام چنین پروژه هایی به هفته ها و ماه ها کار تیمی مداوم نیاز دارد (چنانچه با دقت بالا انجام شود) ، در دوره طراحی بدنه دپانا ، کتیاکاران معمولا بدنه خودرو یا هواپیما را به عنوان پروژه در طول ترم خود انتخاب می کنند ولی گاهی نیز برخی دوستان علاقه خاصی به طراحی هلی کوپتر یا کشتی های نظامی داشته و آن را به عنوان پروژه نهایی دوره طراحی بدنه توسط کتیا انتخاب میکنند . طول , قطر پروانه و ارتفاع تقریبی این هلی کوپتر به ترتیب ۱۷٫۱ ، ۱۴٫۱ و ۴٫۴ متر است .

هلی کوپتر

امروزه شرکت های بزرگ بین المللی برای انجام چنین پروژه هایی به صورت تیمی و آنلاین از نسخه CATIA V6 استفاده می نمایند. اموزش نرم افزار کتیا در آموزشگاه کتیا دپانا به گونه است که پس از گذراندن دوره های مقدماتی و پیشرفته به راحتی قادر به طراحی چنین پروژه هایی خواهید بود . لذا جهت ثبت نام در کلاس ها با شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید . معمولا مدلسازی آن در محیط های Part  , Assembly , Generative shape design انجام میگیرد . در تصویر زیر مدل دیگری از هلیکوپترهای اسباب بازی را مشاهده می کنید که با CATIA V5 مدل و توسط نرم افزار Keyshot از آن رندر گرفته شده است.

طراحی هلی کوپتر اسباب بازی توسط کتیا

همانطور که میبینید جزئیات داخلی آن شامل مکانیزم های مولد و انتقال قدرت نیز به دقت جاسازی شده است . برای دانلود کتیا و آموزش های آن بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید .

مشاهده نمایید ⇐ مجموعه کامل فیلم های آموزش کتیا

نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *