دانلود نرم افزار کتیا

دانلود نرم افزار کتیا ورژن V5 R21 و نسخه V5-6 32 – 64 بیت :

قبل از دانلود نرم افزار کتیا به معرفی آن می پردازیم . نرم افزار Catia مخفف Computer Aided Three-Dimensional Interactive Application می باشد که توسط شرکت Dassault Systemes به عرصه طراحی ارائه شده است. به هر قسمت از صنعت که نگاهی بیاندازید آثاری از نرم افزار کتیا را مشاهده می کنید.

در این سایت مطالب مفیدی شامل آموزش های گام به گام کتیا ، فایل ها ، تمرینات و pdf هایی جهت دانلود و استفاده شما قرار داده شده است.

قابلیت های کتیا را می توان به سه بخش طراحی Design ، مهندسی Engineering و مهندسی سیستم ها Systems Engineering تقسیم کرد. طراحی از خطوط تولید کارخانجات گرفته تا صنایع حمل و نقل و … را شامل می گردد. با توسعه قابلیت های طراحی سطوح Shape در نرم افزار کتیا به بالاترین حد ممکن ، آن را در بالاترین رده های طراحی قرار داده است و کمتر نرم افزاری را می توان یافت که بتواند با کتیا در این زمینه رقابت کند. جایگاه نرم افزار Catia در ایران نیز بسیار واضح و مشخص است و به هر صنعتی که رو کنید نقش عمده آن در طراحی قطعات را می بینید. برای مطالعه بیشتر در زمینه مهندسی Engineering به سایت www.3ds.com نگاهی بیاندازید.

شما همچنین می توانید دانلود نرم افزار کتیا را برای نسخه های مختلف ویندوز مانند دانلود کتیا برای ویندوز ۸ ، ویندوز ۱۰ نیز انجام دهید.

دانلود نرم افزار کتیا

اختلاف ورژن های جدیدتر کتیا با نسخه های قدیمی تر در افزایش امکانات جعبه ابزارهای هر محیط مخصوصا محیط های طراحی سطوح ، مهندسی معکوس و طراحی قالب می باشد.

دانلود نرم افزار کتیا V5 R21

نسخه کامل Catia با تمامی محیط های آن به راحتی و به علت عدم وجود قانون کپی رایت در ایران ، در اختیار همه قرار دارد . در حالی که طبق استتناد به سایت های معتبر قیمت سالانه کتیا هزاران دلار می باشد که تنها شرکت های بزرگ توان خرید آن را دارند. برای دانلود نرم افزار کتیا در ایران به راحتی می توان از سایت ها آن را دریافت کرد.

از جمله تفاوت های نسخه های V5 R21 با V5-6 2012 این است که در ورژن V5-6 میتوان فایل های Catia V6 را در باز کرده و ویرایش نمود و نیز برخی از ماژول های V6 در آن قرار دارد ، در واقع این نسخه مابین V5 و V6 می باشد. برای دانلود Catia نسخه Catia V5-6 نیز می توانید از طریق موتورهای جستجو اقدام کنید.

همچنین می توان دانلود کتیا ۳۲ بیت و ۶۴ بیت را به دلخواه و در فایل های جداگانه در اینترنت انجام داد.

دپانا به صورت مستقیم نرم افزار catia را جهت دانلود قرار نداده است ، برای دانلود هر نسخه مورد نظر کافی است که کلمه دانلود نرم افزار کتیا را در گوگل جستجو کنید و از سایت های ارائه دهنده خدمات دانلود به راحتی آن را دریافت نمایید.

دپانا – ارائه دهنده بهترین فایل ها ، تمرینات ، pdf ها و دوره های آموزش کتیا در ایران

وب سایت اصلی ما ⇐ www.apanus.com ⇐ فیلم های آموزش کتیا

نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *